Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda : İstanbul Spot olarak başladığımız ikinci el sektörüne, daima yenilikler pratik çözümler sunmaktayız. İkinci el veya sıfır eşyalarını satmak isteyen insanlar için, Hakkımızda bölümü whatsap üzerinden anında fiyat teklif vermekteyiz. Satın aldığımız eşyalar; İkinci el mobilyalar, ikinci el oturma gurupları, ikinci el elektronik eşyalar, ikinci el ve sıfır beyaz eşyaların yanı sıra antika eşyalar da satın almaktayız. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında bulunan şubelerimiz ile, İstanbul geneli her bölgeye hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz eşyalarınız için bizimle anlaştığınız takdirde, eşyalarınızı adresinizden alıyoruz.

İkinci El Eşya Alanlar İstanbul Spot Hakkımızda
İkinci El Eşya Alanlar İstanbul Spot Hakkımızda

Aynı gün içinde, nakit ödeme yaparak taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Hakkımızda daha detaylı bilgilere sahip olmak isteyen müşterilerimiz, bu makalemizi ve diğer sayfaları okumaya devam edebilir. Sitemiz içeriklerinden de belli olduğu gibi, ikinci el sektörü alanında hizmete vermeye devam ediyoruz. Doğadan daha fazla malzeme çıkarma ihtiyacını azaltır ve çevreye (çoğunlukla çöp sahası olarak) giren büyük miktarlarda konsantre (ve genellikle zehirli) insan yapımı malzemenin önüne geçer.

İkinci El Eşya Alanlar Hakkımızda

Esasen, daha iyi bir çevre için küçük bir katkıda bulunabilirsek ve sadece adanmış etik markaları teşvik etmemiz gerekir. O zaman gezegenin sağlığı için olumlu bir etki yaratmaya yardımcı oluruz ve bu doğru yönde atılmış bir adımdır. Çevre açısından bakıldığında, ikinci el ürünlerinizin geri dönüştürülmesi, artık istemediğiniz veya ihtiyaç duymadığınız şeylerin ömrünü uzatır ve yeni bir ürünün imalatına gitmek için daha fazla kaynağa ihtiyaç duyulmasını engeller veya ortadan kaldırır. Mevcut ürünlerin yeniden kullanılması çevre üzerinde iki kat etkiye sahiptir.

Hizmetimiz, hemen satın alamasalar bile herkesin istediği ürünleri güvence altına alma şansına sahip olmasını sağlar. Gerçekten satın almak istediğiniz bir şey gördüyseniz, ancak henüz karşılayamıyorsanız, bize sadece% 20 depozito bırakın, biz onu sizin için güvenli bir şekilde saklayalım. Depozitonuzu ödedikten sonra, yapmanız gereken tek şey 3 ay içinde bakiyenizi ödediğinizden emin olmaktır ve bunu yaptığınız anda öğeyi teslim edeceğiz. Ödenecek faiz veya ücret yoktur, sadece sizin için kolaylaştırmak için size mallarınızı uzun bir süre boyunca ödeme fırsatı veriyoruz.

İkinci El Eşya Alanlar İstanbul Spot

İkinci el ürünler, para tasarrufu yapmanın harika bir yolu olabilir. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri orijinal maliyetlerinin çok altında bir fiyata satın alabilirsiniz. Ürünlerimizi sizin gibi değerli müşterilerimizden temin ediyor ve kalite ve rekabetçi bir fiyat elde ettiğinizden emin olmak için her şeyi titiz kontrollerden geçiriyoruz. Öyleyse, ikinci el bir pazarlık satın almak istiyorsanız, neden yerel İkinci el eşya alanlar İstanbul Spot mağazanıza uğramıyorsunuz veya perakende sayfamızı ziyaret etmiyorsunuz? Güler yüzlü personelimiz size yardımcı olmaktan ve sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır. Veya ikinci el ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Bize kayıt olmanın yanı sıra, satın aldığınız ve sattığınız ürünlerin ayrıntılı kayıtlarını da tutmalısınız. Bu bilgiler, tesiste tutmanız gereken bir deftere girilmelidir veya sabit bir yeriniz yoksa, örneğin farklı pazarlardan veya fuarlardan ticaret yapıyorsanız, bu kitap alım satım yaptığınız her an hazır bulundurulmalıdır. Hakkımızda verilen bilgileri detaylı bulmadınız veya okuma gereği duymuyorsanız, iletişim kanallarını kullanacak soruları cevaplamamıza fırsat tanıyın. Sosyal medya ilanları içinde, Hakkımızda açıklaması bulunmuyor.

Bu çevre bilincine sahip çağda, nüfusun büyük bir kısmı çevresel faydalar için ikinci el ürünler alıp satmaya yoğun bir şekilde teşvik edilmektedir. Sonuçta, bir ürünü hala kullanılabilecekken çöp sahasına neden atalım. Nakit akışının zayıf olduğu ve ikinci el malların satıldığı ekonomik sıkıntı zamanlarında, oldukça hızlı bir şekilde gelir elde etmek için hazır bir kuyudur. İkinci el mal satmak, karmaşayı ortadan kaldırmak ve evde  ofiste yer açmak ve aynı zamanda pazarlıktan biraz para kazanmak için idealdir!

Bir tüketim toplumunda yaşıyoruz, ancak mallar hala çalışıyorsa ve kırılmadıysa neden onları çöpe atmalıyız? Bunları satmak mantıklıdır, malların kırıldığı durumlarda bile yeniden satış hurda değeri olabilir. Örnek vermek gerekir ise, beyaz eşya ve elektronik eşya eskileri olabilir. Çoğu satıcı, çevrimiçi satış yapmayı oldukça kolay bulmaktadır. İnsanlarla tanışmak zorunda değildir. Daha yüksek fiyatlar, özellikle özel ürünlerin hedeflenen ilgili alıcılar tarafından satıldığı ve satın alındığı niş sitelerde satış yapılarak elde edilebilir.

Başa dön tuşu