Antika Eşya Alanlar

Antika Eşya Alanlar

Antika Eşya Alanlar şirketimiz, iki bölgede bulunan şubeleri ile İstanbul geneline hizmet vermektedir. Antika eşya denildiği zaman aklımıza, her türlü eski eşyaların antika olduğu gelmesin. Antika eşya günümüzde, yüz yılın üzerinde bir geçmişe sahip olan eski eşyaları kapsamaktadır. Antika eşyalar, belli bir dönemde üretilmiş, o dönemin karakteristik özelliklerini taşıyan eşyalardır. Aynı zamanda sanatsal niteliklere sahip, ender bulunan eşyalar arasında olması gerekir.

İstanbul Antika Eşya Alanlar
İstanbul Antika Eşya Alanlar

Antika eşya alanlar çatısı altında, antika değeri taşıdığını düşündüğünüz her türlü eski eşyalara, ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bir antika ancak yapıldığı yer ve zaman kanıtlandığı zaman değer kazanır . Çoğu mobilya , gümüş eşya ya da porselen parçanın üzerinde, genellikle görülmeyecek bir yerinde hangi fabrikada yapıldığını ya da hangi ustanın elinden çıktığını belirten bir işaret olur.

Antika Eşya Alan Yerler
Antika Eşya Alan Yerler

Antikacıların en çok ilgi gösterdiği, bazı antika eşyalar bulunmaktadır. Tarihe tanıklık etmiş cam eşya, saatler, metal eşya, mobilya, seramik ve porselen eşya, halı ve kilim gibi. Ayrıca eski gümüş, bakır eşya, avizeler, tablolar, resimler, kartpostallar, efemera, radyo , telefon, daktilo da alınmaktadır. Burada en önemli husus, antika bir eşyanın üretildiği dönemde de yüksek bir değere sahip olmasıdır.

Anadolu Yakası Antika Eşya Alanlar
Anadolu Yakası Antika Eşya Alanlar

Antika meraklıları, zaman içinde hoşlandıkları objeleri biriktirmeye ve onlarla ilgili bilgiler toplamaya başlarlar. Böylece koleksiyon yapmaya ilk adımlarını atmış olurlar. Eski mekanik eşya, el yazması kitaplar, eski çizgi romanlar, eski plak ve pikaplar , askeri kıyafetler, kılıç, kama, eski madalya ve nişanlar ilk sırada gelir.

İstanbul Antika Eşya Alanlar

Antika eşya alanlar olarak çalışan bir çok firma, kendi bünyesinde antika ekspertiz hizmeti de vermektedir. Antika objelerin ekspertizi için müzelerden ve ekspertiz şirketleri tarafından yapılır. Yüz yaşın üstündeki Türk objelerin yurt dışına çıkarılması yasaktır. Toprak altı eserler müzelerden alınan koleksiyoner defterlerine işlenerek koleksiyonerler tarafından koruma altına alabilir. Toprak altı eser bulanların en yakın müzeye haber vermesi gerekmektedir.

Avrupa Yakası Antika Eşya Alanlar
Avrupa Yakası Antika Eşya Alanlar

Antika eşya alanlar şirketi, kurumsal olarak hizmet veren antikacıdır aynı zamanda. Antikacı eski ya da onarılmış sanat eseri, mobilya ya da süs eşyasının ticaretini yapan bir kimsedir. Sattığı eşyanın tarih ve sanat değeri oldukça büyüktür. Zevk sahibi kimseler olan antikacılar kimi zaman belli türde, belli bir dönemdeki ya da belli bir tarzdaki eserlerde uzmanlaşır. Toplumların kültür birikimlerini ve korunmaya değer, ata yadigarları olarak algıladığımız antika objeler vardır.

Antika Eşya Alım Satım
Antika Eşya Alım Satım

Daha çağdaş ürünler de satın alabilsek de, odak noktamız geçmişten gelen ürünlerdir. Antika eşya alanlar firması 1960 yılında kurulmuştur ve tamamen lisanslı, profesyonel, kayıtlı ve anonim bir şirkettir. Bugün odak noktamız resmi değerlendirmelerden çok satın almak olsa da, bu bilgi ve uzmanlık tüm değerlemelerimize bilgi veriyor. En iyi fiyatları almaları için diğer bayileri görmenizi, ardından adil ve tarafsız bir değerlendirme yapmanızı önermekteyiz.

İstanbul Antika Eşya Pazarı
İstanbul Antika Eşya Pazarı

Giderek daha genç aile üyeleri, tasfiye etmeniz gereken eşyalara yer veya istek duymayabilir. Antika eşya alanlar olarak, antikalarınızı gerçek değerinde satın alalım. Antika eşyaları aile üyelerine aktarmak en iyi çözüm olmayabilir. Amacımız, hazineleriniz için mümkün olan en iyi getiriyi sağlayacak minnettar bir alıcı bulmaktır. Koşullarınız uygunsa, uzmanlarımızdan biri değerlendirme ve satın alma için evinize veya iş yerinize gelecektir.

Antika Eşya Alan Yerler

Yıllar önce, antika satın almak ve satmak yalnızca ciddi antika satıcılarının, lüks müzayede evlerinin ticari işiydi. Günümüzde herkes, antika eşya alım satım yapar hale gelmiş. Yeni başlıyorsanız, antika alım satımı göz korkutucu görünebilir. Ancak, onları nasıl bulacağınıza dair bazı püf noktaları öğrenirseniz harika pazarlıklar bulabilirsiniz. Ürünün nasıl fiyatlandırıldığını ve durumunu karşılaştırın. Diğer satıcıların listelerini nasıl ifade ettiğini görün.

Antika Eşya Alan Firmalar
Antika Eşya Alan Firmalar

Antika eşya alanlar olarak, antika ofis ekipmanı, antika tıbbi aletler ve ilgili antika bilimsel ekipmanlarla ilgileniyor ve alıyoruz. Amacımız, tüm müşterilerimizin antika ve koleksiyon parçaları için en iyi fiyatları almasını sağlamaktır. İster tek bir ürünü ister tüm koleksiyonu satmak isteyin. Antika eşyalarınızı nakde dönüştürmek istiyor ancak korkuyorsanız endişelenmeyin, bizi arayın.

Antika Eşya Mağazaları
Antika Eşya Mağazaları

Doğru ürünleri satıyorsanız, antika ve antika ürünler genellikle size para kazandırabilir. Ama antikalarınızı en çok nakit için nerede satmalısınız? antika eşya alanlar firması olarak, hizmet vermeye hazırız. Antika dükkanlarında satış yapmak size hızlı para kazandırır , ancak en fazla nakit olması şart değildir. Ne de olsa yerel antika dükkanları, kârla yeniden satış umuduyla alışveriş yapıyor.

İstanbul Antikacı
İstanbul Antikacı

Antika eşya alanlar adı altında, uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimiz bulunmaktadır. Çok anlayışlıyız ve iyi bir koleksiyon oluşturmanın, satın almayı seçtiğiniz şeyler olduğu kadar ret ettiklerinizle de ilgili olduğuna inanıyoruz. Bu felsefe, dünya çapında en zeki antika alıcılarından bazılarıyla müşteri listemizi büyütmeye yardımcı oldu.

Antika Eşya Alanlar Çarşısı

Eski ve antika eşya satmak eğlenceli, ödüllendirici, yorucu, sinir bozucu ve karlı olabilir. Antika eşya alanlar firması, bu durumların hepsi ile karşılaşmış bir firmadır. Antika eşyalar hala inanılmaz bir fiyata satılabilir, ancak genellikle olağanüstü olması gerekir. Eşyalarınızı satmaya karar verirseniz, size yerinde adil bir teklif sunacağız. Tam ödeme, sözleşmemizin tamamlandığı gün yapılacaktır.

Antika Eşya Satış Yerleri
Antika Eşya Satış Yerleri

Antika ve değerli sanat eserlerinin müzayedesinde yirmi yılı aşkın deneyime sahibiz. Sanat eserleri ve antikalar hakkındaki bilgimiz kapsamlıdır ve özel koleksiyoncular için bağlantılarımız uluslararası ve kapsamlıdır. Tek tek ürünler için mümkün olan en yüksek fiyatları almak istiyorsanız yardımcı olabilirler. Antikalarınız, mücevherleriniz, güzel sanatlar ve koleksiyon parçalarınız için en yüksek parayı ödüyoruz.

İstanbul Antikacılar
İstanbul Antikacılar

Artık ihtiyacınız olan tüm bilgileri topladığınıza göre, bunları nasıl satacağınıza ve doğru alıcıyı veya toplayıcıya bakmanın zamanı geldi. koleksiyoncular antika ve koleksiyon satın alırken yüksek standartlara sahip olduklarından, bu tür bir satış oldukça karmaşık olabilir. Durumun harika olduğundan emin olmak istiyorlar ve ayrıca istedikleri ürünlerle ilgili çok fazla bilgiye sahip oldukları için belirli bir fiyat üzerinde anlaşmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu